Wybierz miasto: Wybierz miasto
  • Warszawa

Co to są ceny dynamiczne?

W okresach, gdy zapotrzebowanie znacznie przewyższa liczbę dostępnych samochodów, nasz system dynamicznie dopasowuje ceny, aby zachęcić jak najwięcej kierowców do zalogowania się w systemie.


Cennik dynamiczny jest wewnętrznym rozwiązaniem Ubera regulującym popyt i podaż na przejazdy. Zobacz jak cennik jest regulowany automatycznie na poniższym wideo


 

Naszym priorytetem jest, aby użytkownicy nieustannie mieli dostęp do niezawodnych kierowców (oraz ich samochodów) w ciągu kilku chwil. W niektórych okresach zapotrzebowanie jest tak wysokie, że kierowcy jeżdżący po Warszawie w danym momencie nie są w stanie obsłużyć wszystkich pasażerów. Wyższe stawki skutkują tym, że kierowcy chętniej zgłaszają swoją dostępność, dzięki czemu możemy połączyć z nimi większą liczbę pasażerów oraz w krótkim czasie przywrócić ceny do normy.

Bardzo poważnie traktujemy informowanie naszych użytkowników o tym, że ceny dynamiczne są aktywne w danym momencie. Z tego względu, każdy użytkownik musi zaakceptować w aplikacji podwyższoną stawkę przed zamówieniem przejazdu.

Jeśli użytkownik zdecyduje, że woli poczekać niż płacić wyższą stawkę, wyślemy powiadomienie, gdy ceny wrócą do normalnego poziomu.

  • Szacunkowy koszt przejazdu zawsze można sprawdzić w aplikacji, korzystając z funkcji WYCENA PRZEJAZDU.

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Powiązane:

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies