Wybierz miasto: Wybierz miasto
  • Warszawa

Jak działa Uber?

Aplikacja Uber na smartfony zapewnia tani, szybki i niezawodny przejazd zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Uber łączy pasażerów, którzy chcą zamówić przejazd z dostępnymi kierowcami umożliwiając kursy „na żądanie”.


Uber jest usługą łączącą pasażerów z kierowcami. Zobacz jak działamy na poniżym wideo


 

Pasażer zamawia przejazd, wybiera miejsce odbioru i miejsce docelowe przejazdu, a aplikacja automatycznie przekazuje zamówienie kierowcy, który znajduje się najbliżej. Kierowca akceptuje zgłoszenie i udaje się do miejsca odbioru pasażera.

Kiedy kierowca jest już na miejscu, pasażer dostaje informację, że jego Uber już podjechał. Po wejściu pasażera do pojazdu, kierowca rozpoczyna kurs i poznaje cel podróży. Po zakończeniu kursu, opłata za przejazd jest automatycznie pobierana z karty pasażera. Pamiętaj, że kierowca poznaje miejsce docelowe dopiero w momencie rozpoczęcia przejazdu. Jeśli chcesz się udać w dłuższą podróż niż po swoim mieście, zadzwoń do kierowcy i zapytaj, czy chce wykonać taki kurs.

  • Od chwili, w której kierowca zaakceptuje przejazd, w aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy i szacowany czas dojazdu. Dane kierowcy wyświetlają się na dole aplikacji. W razie potrzeby możesz łatwo skontaktować się z kierowcą naciskając “kontakt”.

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies