Wybierz miasto: Wybierz miasto
 • Warszawa

Konto Partnera krok po kroku

 

 • Konto partnera umożliwia zatrudnianie kierowców korzystających z aplikacji Uber — zarówno aktywnych, jak i tych, którzy nie posiadają jeszcze własnego konta w naszym systemie.
 • Jeżeli chcesz zostać partnerem i zatrudniać kierowców wejdź tutaj i zarejestruj się jako kierowca, uzupełniając wszystkie wymagane pola. (W przypadku kiedy posiadasz już konto jako pasażer wymagane będzie podanie innego adresu e-mail)

 

Zrzut ekranu 2016-08-26 o 15.21.44

 • Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz i poinformuj nas, że chciałbyś zostać partnerem flotowym.

Zrzut ekranu 2016-08-26 o 15.22.33

 • Uzupełnij swój profil. Dodaj zdjęcia lub skany wszystkich wymaganych dokumentów. Z lewej strony widoczna jest lista dostępnych zakładek. Wybierz zakładkę „PROFIL”, a następnie kliknij „ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI”.  Tam znajdziesz formularz do przesłania dokumentów.

Zrzut ekranu 2016-08-10 o 10.16.43Zrzut ekranu 2016-08-09 o 10.30.07

 • Podstawowymi dokumentami wymaganymi do rozpoczęcia współpracy jako partner są dowód osobisty, zaświadczenie o niekaralności i wpis do CEIDG lub KRS, w którym widnieje Twoje imię i nazwisko. W przypadku kiedy chcesz również wykonywać przejazdy konieczne będzie dodanie prawa jazdy i zaświadczenia o wykroczeniach w  ruchu drogowym. W celu dodania dokumentów należy kliknąć przycisk „UPLOAD” i wybrać odpowiedni plik. Po załadowaniu plików ich status zmieni się na „OCZEKUJE NA WERYFIKACJĘ”. Zweryfikowane dokumenty będą miały status „AKTYWNE”.

Zrzut ekranu 2016-08-10 o 10.44.09

 • W trakcie oczekiwania na akceptację dodanych dokumentów możesz zacząć dodawać pojazdy. Istnieją dwa sposoby na uzupełnienie swojego profilu o nowe pojazdy: przez zakładkę „PROFIL” w rubryce „Dokumenty pojazdu” i przez zakładkę „POJAZDY”.  Wybierz jedną z podanych opcji i wprowadź dane samochodu zatwierdzając je przyciskiem „DODAJ POJAZD”

Zrzut ekranu 2016-08-10 o 10.55.55

 • Proces dodawania dokumentów przebiega w identyczny sposób jak dodawanie dokumentów kierowcy .

Zrzut ekranu 2016-08-10 o 13.21.45

 • Uzupełnij informacje o swojej firmie. Wejdź w zakładkę „USTAWIENIA FAKTURY”. Dane, które tutaj podasz będą widnieć na fakturach wystawianych po przejeździe i muszą być spójne z informacjami w dokumencie „Wpis do CEIDG/KRS”.

Zrzut ekranu 2016-08-09 o 10.33.16

 • Jeżeli otrzymałeś od nas wiadomość o aktywacji konta, to oznacza, że nadszedł czas na zaakceptowanie umowy. Aby mieć do niej dostęp pobierz aplikację Uber Partner. (Więcej informacji o pobieraniu aplikacji znajdziesz tutaj). Po zalogowaniu się w aplikacji kliknij przycisk “PRZEJDŹ DO TRYBU ONLINE”. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aż ukaże się strona z umowami, które należy przeczytać i zaakceptować. Po wykonaniu tych czynności poinformuj zespół pomocy za pomocą tego samego formularza o akceptacji umowy.

uber_info

 • Twoje konto partnera jest aktywne! Ostatni krok to dodanie numeru konta bankowego na które będą wykonywane przelewy za wykonane przejazdy. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies