Wybierz miasto: Wybierz miasto
  • Warszawa

Jak dodać wymagane dokumenty?

Aby dodać dokumenty do systemu, zaloguj się na stronie partners.uber.com. Po zalogowaniu na swoje konto zobaczysz informację odnośnie brakujących dokumentów na Twoim profilu. Upewnij się, że masz przygotowane wszystkie wymagane dokumenty.


Wszystkie dokumenty należy załączyć na profilu partnera, w poniższym wideo pokazujemy jak zrobić to krok po kroku:


 

Gdy już zalogujesz się na swoje konto na stronie partners.uber.com, wejdź w zakładkę ‘Profil’ – zobaczysz tam listę dokumentów, które powinny zostać dodane na koncie. Po kliknięciu ‘Edytuj’ pod nazwą dokumentu, będziesz mieć możliwość dodania zdjęcia. Możesz to zrobić na trzy różne sposoby:

 

Jak dodać wymagane dokumenty?

 

  1. Przeciągnij zdjęcie

Możesz przeciągnąć zdjęcie dokumentu z pulpitu komputera lub folderu w miejsce gdzie to zdjęcie powinno się znajdować (z ikoną aparatu)

 

How do I upload?4

  1. Wybierz plik
  2. Załącz

Możesz kliknąć “Wybierz plik” aby wyszukać zdjęcie dokumentu, które jest zapisane na Twoim komputerze.

Howdo I upload5

Howdo I upload6

3.  Załącz dokument za pomocą telefonu

Jeśli wybrałeś tę opcję, otrzymasz wiadomość SMS z linkiem. Wejdź w link aby otworzyć bezpieczne połączenie z Twoim profilem kierowcy na stronie Uber.

Screenshot_2015-12-15-10-41-01

Następnie zrób ostre zdjęcie dokumentu swoim telefonem, zdjęcie się automatycznie doda do Twojego profilu i zostanie wysłane do nas do sprawdzenia.

 

Gotowe!

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Dalej potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies