Wybierz miasto: Wybierz miasto
  • Warszawa

Jak działa aplikacja Uber?

Aplikacja Uber pozwala w szybki i prosty sposób na połączenie Kierowców z Pasażerami potrzebującymi dogodnego przejazdu we wskazane miejsce.

 

Aplikacja działa bardzo intuicyjnie, co pozwala na oszczędność czasu.


Uber jest usługą łączącą pasażerów z kierowcami. Zobacz jak działamy na poniższym wideo:

 


 

W momencie wysłania zlecenia przez Pasażera, trafia ono natychmiast do Kierowcy, który w danym momencie jest zalogowany (ma włączoną aplikację dla Kierowcy Uber Partner). Kierowca, który jest najbliżej lokalizacji Pasażera, ma możliwość przyjęcia zlecenia i odebrania Pasażera ze wskazanego miejsca.

 

Po zaakceptowaniu zlecenia, Kierowca udaje się po Pasażera – Kierowca może korzystać z nawigacji lub z własnej znajomości miasta.

 

Pasażer może w czasie rzeczywistym obserwować drogę Kierowcy na mapie, dzięki czemu dokładnie wie, gdzie on się znajduje i za ile minut dojedzie we wskazane miejsce.

 

Rozpoczęcie przejazdu

  • Kiedy Kierowca przyjedzie pod wskazany adres, aplikacja natychmiast poinformuje Pasażera, że Kierowca jest już na miejscu. Jeśli nie nastąpi to automatycznie, Kierowca ma możliwość sam zaznaczyć, że jest już w docelowym punkcie.
  • Następnie Kierowca oczekuje na przybycie Pasażera.Najlepszą praktyką po przybyciu na miejsce jest odczekać 5 minut, a gdyby Pasażer nie pojawiał się, skontaktować się z nim telefonicznie. Kierowca ma obowiązek czekać na Pasażera 5 minut.
  • Kiedy Pasażer jest już w samochodzie, Kierowca klika przycisk „rozpocznij przejazd”.
  • Kierowca może korzystać z nawigacji w trakcie przejazdu, własnej znajomości miasta, a także wskazówek Pasażera.

Zakończenie przejazdu

  • Po dojechaniu do miejsca docelowego, Pasażer wysiada, a Kierowca naciska przycisk „zakończ przejazd”.

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies