Wybierz miasto: Wybierz miasto
 • Warszawa

Jak sprawdzić swoją średnią?

Ocenę kierowcy możesz sprawdzić w aplikacji w zakładce Ocena lub na partners.uber.com w zakładce PODSUMOWANIE I KURSY.

Ocena Kierowcy bazuje na obliczonej średniej z ponad 500 przejazdów. Tak duża próba pozwala rzetelnie ocenić poziom satysfakcji Pasażerów z usług wykonanych przez Kierowcę.

Na ogólną ocenę mają wpływ wszystkie odbyte przejazdy, a nie jeden konkretny. W związku z tym nie należy przejmować się pojedynczymi słabszymi ocenami.

Od czasu do czasu każdy Kierowca trafia na niezadowolonego pasażera. Lepiej skupić się na uzyskaniu jak największej liczby ocen pięciogwiazdkowych.

Podsumowanie

Ratings1Ocena

  • Najczęstszą przyczyną krytyki ze strony pasażerów jest wybór niewłaściwej trasy przez Kierowcę
  • Jeśli pasażer nie określi preferowanej trasy, oczekuje zwykle, że Kierowca wprowadzi adres do urządzenia GPS przed rozpoczęciem kursu i pojedzie wyznaczoną trasą
  • Zgłębianie wiedzy na temat miasta i jego głównych atrakcji z pewnością pomoże w otrzymywaniu wysokich ocen
  • Proszę pamiętać o korzystaniu z GPS w aplikacji Uber Partner, aby ułatwić sobie zadanie
  • Korzystając z najnowszej wersji aplikacji Uber w zakładce Oceny możesz się dowiedzieć, co pasażerowie chwalą, wystawiając oceny 5-gwiazdkowe i dlaczego dają niskie oceny. Dzięki tym informacjom możesz pracować nad poprawą swojej średniej oceny.

Napisz czego Ci brakowało w powyższym artykule?

Wyślij

Czy artykuł był przydatny?

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies